Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Mastif Hiszpański


Z Wikipedii:

Mastif hiszpański (oryginalna nazwa mastínespañol) – rasa psa zaliczana do grupy molosów w typie górskim, wyhodowana w Hiszpanii do strzeżenia zwierząt gospodarskich i domu. Uznawany jest za jednego z największych psów na świecie.

Zdj. Biar Marques de Tramasterra – samiec reproduktor z naszej hodowli

… pod względem utrzymania i wyżywienia jest wymagający. Potrzebuje dużego wybiegu i sporej, dziennej dawki odpowiedniej strawy…

No właśnie…

Psy są naszą pasją oraz wielką śliniącą się miłością, ale ich hodowanie wiąże się również z ogromną odpowiedzialnością. Trzeba podejmować wiele decyzji , m.in. te dotyczące jak wybrać dobrą jakościowo, odpowiednio zbilansowaną karmę.


My postawiliśmy na markę - GROW


Jest to wyprodukowana w Polsce, świetnie zbilansowana, pełnowartościowa sucha karma do codziennego stosowania , ważne jest , iż do produkcji karm GROW nie używa się konserwantów, sztucznych barwników, utrwalaczy, czy polepszaczy smaku.Ma krótki, sześciomiesięczny okres przydatności do spożycia, jest to wynikiem składu karmy opartego na naturalnych składnikach. A dodatkowo twardość granulek GROW wymusza gryzienie i wydatnie zmniejsza osadzanie się kamienia nazębnego.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

3 x CACIB Kielce, 24-25-26. XI. 2017

Sędzia Carmen Navarro (ES)

Nasze psy rosną, są zdrowe i witalne, mają lśniącą sierść i zbierają zachwyty na wystawach.

Ofertę karmy GROW znajdziecie w naszym sklepie internetowym w sieci oraz na aukcjach serwisu Allegro.

GROW

Witryna stworzona na platformie